Ekonomia Jest Najważniejsza

systems
sterownik-4save-eco-check-pl

Zalety

  • 24 pinowy sterownik LPG/CNG,
  • dedykowany do 4 cylindrowych silników,
  • automatyczny system autoadaptacji (tune),
  • możliwość rozbudowy o dodatkowe urządzenia zewnętrzne,
  • algorytm zabezpieczający przed klonowaniem,
  • szczelna kompozytowo-aluminiowa obudowa,
  • szybki i łatwy montaż
cylindry-eco-txt

ECO  to sterownik stworzony specjalnie do 4 cylindrowych silników z pośrednim wtryskiem paliwa, dla ludzi poszukujących tanich i bardzo dobrych rozwiązań.

sterownik-4save-eco-home

32-bitowy procesor

32-bitowy nowoczesny procesor sterujący pracą naszego systemu, który pochodzi z branży automotive i jest stosowany w fabrycznych komputerach sterujących OEM.

 

System autoadaptacji (tune)

System autoadaptacji tune automatycznie dostraja sterownik do najbardziej optymalnych parametrów pracy tak aby silnik otrzymywał prawidłową mieszankę i system diagnostyki pokładowej nie wykrywał żadnych nieprawidłowości.

 

Bardzo dokładny

Dzięki zastosowaniu tak mocnej jednostki sterującej bardzo dokładnie mierzymy podłączone sygnały. Jednym z najważniejszych sygnałów, który jest przetwarzany to czas wtrysku benzyny, który jest mierzony przez nasz system z rozdzielczością 0,001 [ms] – 1 mikrosekunda.

 

Dynamiczne mapy korekcji

Sterownik został wyposażony w szeregi dodatkowych opcji konfiguracyjnych min w dynamiczne mapy korekcji:

  • dynamiczna mapa od korekcji obrotów
  • dynamiczne mapy korekcji od: ciśnienia gazu, temperatury gazu, temperatury reduktora
  • dynamiczna mapa dolewania benzyny (ochrona zaworów)

Dzięki tym narzędziom nawet najbardziej wymagające samochody można w łatwy i przejrzysty sposób skalibrować i zapewnić ich prawidłową pracę.

 

4SAVE Soft – program diagnostyczny

Do konfiguracji systemu opracowany został bardzo nowoczesny i przyjazny instalatorowi program diagnostyczny. Program automatycznie dopasowuje się do rozdzielczości ekranu i w bardzo czytelny sposób umożliwia konfigurację systemu. Program został opracowany w taki sposób aby jego wygląd można było w dowolny sposób dostosować do Twojej marki w przypadku gdy chciałbyś sprzedawać nasze systemy pod swoją marką. Do komunikacji z aplikacją można użyć standardowego interfejsu komunikacyjnego USB lub bluetooth.

Zestaw

Sterownik LPG/CNG

panel

Panel sterujący montowany w kabinie pasażerskiej posiadający zintegrowany buzzer oraz pełne wskazanie poziomu gazu w zbiorniku. Dodatkowa kontrolka do sygnalizacji stanów awaryjnych systemu.

Wysokiej jakości wiązka podłączeniowa. Szybki i łatwy montaż dzięki zoptymalizowanej ilości przewodów.

Do wyboru:

czujnik-cisnienia1

Zintegrowany czujnik ciśnienia i temperatury gazu firmy BOSCH. Istnieje możliwość podłączenia się do fabrycznego czujnika ciśnienia.

czujnik-cisnienia2

Zintegrowany czujnik ciśnienia oraz temperatury gazu PT01, posiadający 2 niezależne czujniki: ciśnienia gazu i podciśnienia w kolektorze ssącym.

Kontakt

Jeżeli masz jakieś pytania, zostaw wiadomość, skontaktujemy się z Tobą.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search