O Nas

Doświadczenie

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży LPG/CNG naszego zespołu badawczo rozwojowego sprawia, że dokładnie znamy wymagania i potrzeby stawiane systemom do konwersji samochodu z benzyny/diesla na LPG/CNG. Współczesne silniki sterowane są przy użyciu komputerów z bardzo wysoką mocą obliczeniową potrafiące bezawaryjnie pracować w bardzo trudnym środowisku jakim jest komora silnika. Idąc naprzeciw tym wymaganiom,  stworzyliśmy pierwszy na świecie system LPG/CNG, który potrafi sterować 4 cylindrowymi silnikami benzynowymi  wymagającymi współpracy z protokołem OBD2/EOBD, przy zachowaniu jego ceny na poziomie sterowników ekonomicznych. Nasze rozwiązanie to inaczej mówiąc klasa Premium oparta na 24-pinowym złączu w cenie systemu ekonomicznego bez dodatkowych adapterów czy urządzeń współpracujących. Zaawansowane technologicznie rozwiązania oraz bardzo duże doświadczenie w branży LPG/CNG sprawiają, że wszystkie oferowane przez nas wyroby spełniają najwyższe standardy jakości i niezawodności.

Mocne Strony

Aby poprawnie sterować współczesnymi silnikami należy stosować komponenty, które wykorzystywane są do produkcji fabrycznych komputerów sterujących pracą silnika. Postanowiliśmy spełnić to wymaganie i zastosowaliśmy 32-bitowy procesor sterujący pracą naszego systemu, który pochodzi właśnie z branży automotive i jest stosowany w fabrycznych komputerach sterujących OEM. Nasze systemy oparte są na sprawdzonych i dedykowanych do branży automotive komponentach. Dzięki temu są one bezpieczne i działają niezawodnie w ciężkim środowisku jakim jest komora silnika. Liczne testy środowiskowe w których nasze systemy poddawane były skrajnym warunkom, potwierdziły ich niezawodność. Dodatkowo bardzo duży nacisk został położony na zabezpieczenie przed nieuprawnioną modyfikacją czy też próbami klonowania urządzeń, dzięki zastosowanemu algorytmowi jest to praktycznie niemożliwe. Nasze doświadczenie, znajomość rynku oraz szybkie reagowanie na potrzeby kontrahentów sprawia, że nasi klienci są bardzo zadowoleni.

Jakość

Konwersja samochodu z paliwa konwencjonalnego na LPG/CNG podyktowana jest oczywiście względami ekonomicznymi, względy ekologiczne są dodatkowym argumentem. Rozpoczynając proces projektowania postawiliśmy sobie za cel stworzenie systemu, który będzie potrafił sprostać wymaganiom najnowszych silników a jego cena będzie na poziomie sterowników ekonomicznych. Duża część systemów ekonomicznych pomimo atrakcyjnej ceny nie daje pełnej funkcjonalności, nasze systemy dostarczają najwyższą funkcjonalność. Nie zapomnieliśmy również o spełnieniu wymagań ekologicznych, nasze systemy są w pełni kompatybilne z najnowszymi normami emisji spalin EURO V, VI. Najlepszym dowodem, ze nasze systemy spełniają wszystkie wymagania jest fakt, że po konwersji samochodu na LPG/CNG ani kierowca , ani system diagnostyki silnika nie odczuwają żadnych różnic w stosunku do pracy na paliwie konwencjonalnym.

Kontakt

Jeżeli masz jakieś pytania, zostaw wiadomość, skontaktujemy się z Tobą.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search